Psichinė sveikata svetingumo srityje: atraskite 3 patarimus, kaip ją sustiprinti » ifeel

Psichinė sveikata svetingumui tapo itin svarbiu rūpesčiu. Darbuotojai šioje sparčiai besivystančioje ir dinamiškoje pramonėje dažnai susiduria su ilgomis darbo valandomis, nereguliariais grafikais ir aukšto slėgio aplinka, kuri gali neigiamai paveikti jų bendrą gerovę.

Atsižvelgiant į šią realybę, kyla klausimas: ar įmanoma sukurti sveikesnę darbo aplinką svetingumo sektoriuje? Atsakymas yra tvirtas „taip“, ir vis daugiau įmonių renkasi geros savijautos darbo vietoje programas, kurios ne tik gerina darbuotojų gyvenimo kokybę, bet ir atnešti apčiuopiamos naudos verslui.

Psichikos sveikatos gerinimas svetingumo srityje siekiama gerinti darbuotojų gyvenimo kokybę ir padidinti verslo našumą. Šiame straipsnyje išsamiai nagrinėjama, kam šios programos skirtos, kokia jų nauda, ir jų svarbą šio sektoriaus įmonėms.

Psichinė sveikata svetingumui

Svetingumo darbo vietų gerovės programos yra strateginės iniciatyvos, kuriomis siekiama puoselėti sveiką ir tvarią darbo aplinką. Šios programos skirtos specifiniams darbuotojų poreikiams tenkinti pramonėje, kuri garsėja intensyviais ir nuolatiniais poreikiais. Tai nebėra tik streso mažinimas ar fizinių sužalojimų prevencija, o siekimas toliau integruojant organizacinę psichologiją, siekiant skatinti holistinį požiūrį, apimantį psichinę sveikatą, profesinį tobulėjimą ir tinkamą darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą.

pirmosios pagalbos vaistinėlė personalo vadovams

Šia prasme kai kurios sektoriaus iniciatyvos yra orientuotos į gerovės darbe gerinimą, pavyzdžiui, darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyros skatinimą, psichinės sveikatos gerinimą ir įvairovės politikos įtraukimą. Šie veiksmai yra dalis a vis labiau stengiamasi, kad svetingumo darbo aplinka būtų sveikesnė ir patrauklesnė darbuotojams, ypač atsižvelgiant į didelę kaitą ir sudėtingas darbo sąlygas, kurios istoriškai buvo būdingos šiam sektoriui.

Pavyzdžiui, kai kurie restoranai ir viešbučiai įgyvendina politiką, kuri leidžia didesnį darbo laiko lankstumą, kad darbuotojams būtų lengviau suderinti darbą ir asmenines pareigas. Kiti kuria gerai įrengtos išsiveržimo erdvės arba psichikos gerovės sprendimų nustatymas kurie palaiko jų darbuotojų profesinį augimą ir psichinę gerovę.

Šios priemonės, nors ir atrodo nedidelės, gali turėti didelės įtakos darbuotojų pasitenkinimui ir išlaikymui, taip pat bendras verslo produktyvumas.

Psichikos sveikatos stiprinimo svetingumui pranašumai

Čia pateikiami pagrindiniai privalumai, kai svetingame svetingumui skiriamas dėmesys psichinei sveikatai:

Nauda Aprašymas
Psichikos sveikatos gerinimas Pravaikštų ir darbuotojų kaitos mažinimas dėl sveikesnės darbo aplinkos, kurioje pirmenybė teikiama darbuotojų gerovei.
Kultūros transformacija Prisitaikymas prie naujų darbuotojų ir klientų lūkesčių, įmonės reputacijos stiprinimas, geriausių talentų pritraukimas. Sveika organizacinė kultūra gali padidinti darbuotojų išlaikymą ir sumažinti samdymo bei mokymo išlaidas.
Didesnė sanglauda ir bendradarbiavimas Komandos darnos ir bendradarbiavimo skatinimas, tarpasmeninių konfliktų mažinimas, atviresnio ir efektyvesnio bendravimo skatinimas, o tai būtina gerinant paslaugų kokybę svetingumo srityje.

Prisijunkite prie pasaulyje pirmaujančio psichikos gerovės sprendimo

Psichikos sveikatos svarba svetingumui

Psichinė sveikataL-osios programos yra labai svarbios svetingumui, nes jos gali paversti darbo aplinką tokia, kuri skatina asmeninė gerovė ir verslo rezultatai. Reikalingoje pramonėje, pavyzdžiui, svetingumo srityje, kur stresas ir perdegimas yra dažnos problemos, labai svarbu įgyvendinti programas, kurios sprendžia šiuos iššūkius.

Be to, šios programos padėti įmonėms prisitaikyti prie šiuolaikinių darbuotojų lūkesčiųypač po pandemijos, kai gerovė ir psichinė sveikata tapo pagrindiniais prioritetais. Aktyvus požiūris į gerovę darbo vietoje gali išskirti įmonę iš konkurentųtodėl jis yra geidžiamas darbdavys pramonės specialistams. Tai taip pat gali prisidėti prie kultūrinės transformacijos įmonėse, padėdamas joms prisitaikyti prie nuolat kintančios verslo aplinkos.

Be to, investicijos į darbuotojų gerovę gali virsti a žymiai sumažinti išlaidas, susijusias su profesinėmis ligomis, nelaimingais atsitikimais ir bylinėjimusi. Įmonės, kurios teikia pirmenybę savo darbuotojų psichinei sveikatai ir gerovei, ne tik vengia galimų sankcijų ar ieškinių, bet ir skatinti saugos ir priežiūros kultūrą, kuri gali užkirsti kelią incidentams prieš jiems įvykstant.

Judith Palau, žmonių direktorė ifeel partneris Pašėlęs kolektyvas, dalijasi savo nuomone:

Jei turėčiau suskirstyti dalykus iki 3 reikšmingų kultūrą palaikančių veiksmų, sakyčiau, kad šios vertybės lėmė: rezultatų vertinimą, atvirą bendravimą ir investicijas į gerovę..’

Veiksmingų darbo vietos gerovės programų įgyvendinimo strategijos

Didžiųjų svetingumo įmonių vadovams ir vadovams efektyvių darbo vietos gerovės programų įgyvendinimas reikalauja strateginio planavimo. Norėdami tai padaryti, galite įgyvendinti 3 pagrindines strategijas:

1. Atlikite organizacinę diagnostiką:

Norėdami įgyvendinti efektyvias darbo vietos gerovės programas, lyderiai ir vadovai turi pradėti nuo strateginio planavimo. Būtina atlikti organizacinę diagnozę nustatyti rizikos veiksnius ir konkrečius darbuotojų poreikius.

Šiuo atžvilgiu turint a ekspertų gerovės psichologų komanda, pavyzdžiui, iš ifeel komandosgali būti vertinga priemonė šiame procese, nes gali padėti geriau suprasti grupės dinamiką ir veiksnius, turinčius įtakos psichikos sveikatai įmonėse.

2. Skatinkite kultūrinę transformaciją:

Kultūrinė transformacija įmonėje turėtų būti pagrindinė bet kokios svetingumo gerovės programos dalis. Tai apima ne tik politikos ir praktikos įgyvendinimą, bet ir mokymo vadovus aktyviai skatinti gerovę darbo vietoje.

Sveikatingumo programos turi būti suderintos su įmonės vertybėmis ir misija, kad būtų užtikrintas tvarumas ir realus ilgalaikis poveikis.

Išmatuokite ir įvertinkite programų efektyvumą:

Labai svarbu nuolat matuoti ir vertinti gerovės programų efektyvumą. Naudojant pagrindinius veiklos rodiklius (KPI), tokius kaip neatvykimo į darbą rodiklis, darbuotojų pasitenkinimas ir įsitraukimo lygis, gali padėti koreguoti strategijas, kad jos duotų norimus rezultatus.

psichinė sveikata svetingumuipsichinė sveikata svetingumui

Pasitikėk ekspertais

At ifeel, mes žinome, kad gerovės darbo vietoje programos svetingumo srityje yra ne tik priemonė darbuotojų gyvenimo kokybei gerinti, bet ir yra strateginė investicija į ilgalaikę įmonės sėkmę. Svetingumo lyderiams svarbu suprasti šių vidinių psichikos sveikatos programų svarbą ir efektyvų jų įgyvendinimą, norint įveikti nuolat besivystančios pramonės iššūkius.

Siekdama padėti šiame procese, mūsų psichologų komanda, besispecializuojanti psichikos gerovės srityje, sukūrė psichikos gerovės programą įmonėms, kurios tikslas – padėti įmonėms sustiprinti darbuotojų įsitraukimą ir padidinti produktyvumą.

Šis bendradarbiavimas leidžia personalo vadovams gauti asmeninius, duomenimis pagrįstus patarimus apie efektyviausias priemones, skirtas nustatyti darbuotojų psichikos sveikatos problemas ir įvertinti darbo vietos klimatą. Tai geriausias būdas suprasti jų poreikius.

Be to, „ifeel“ įmonės psichinės gerovės sprendimas siūlo darbuotojams struktūrizuotą psichikos sveikatos priežiūros paslaugą, pritaikytą jų poreikiams bet kuriuo metu.

Tikimės, kad radote šį straipsnį psichinė sveikata svetingumui įdomu. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų psichikos gerovės sprendimą įmonėms, tiesiog paprašykite jos ir mes greitai susisieksime su jūsų komanda.

Source link

Draugai: - Marketingo paslaugos - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Karščiausios naujienos - Ultragarsinis tyrimas - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita - Nuotekų valymo įrenginiai -  Padelio treniruotės - Pranešimai spaudai -