Kaip pasigaminti ir naudoti ricinos aliejaus pakuotes


Pirmą kartą su ricinos aliejumi susipažinau, kai artėjo gimdymo data su pirmuoju vaiku. Kaip ir kiekviena mama, aš nekantravau susitikti su savo mažyliu, todėl kreipiausi į plačią išmintį, kuri yra „Google“, kad rasčiau būdų, kaip paspartinti natūralų mano kūno gimdymo procesą.

Radau daug liaudiškų gimdymo skatinimo priemonių, kurias išbandžiau (vaikščiojimas, aštrus maistas, šokinėjimas ant medicinos kamuoliuko, ananasų, šokių, aviečių lapų arbata ir kt.). Taip pat radau keletą, kurių neturėjau drąsos išbandyti… ypač ricinos aliejaus! (Ir aš džiaugiuosi, kad to nepadariau… Aš jums pasakysiu kodėl.)

Kas yra ricinos aliejus?

ricinos aliejus (Ricinus communis) kilęs iš ricinos sėklos, kilusios iš Indijos. Jame itin daug ricinolio rūgšties, kuri, kaip manoma, yra atsakinga už jos sveikatą stiprinančias savybes. Tiesą sakant, kažkada jis buvo vadinamas Palma Christe nes jo lapai priminė Kristaus rankas. Svarbu pažymėti, kad nors ricinos aliejus teigiamai veikia sveikatą, pati ricinos sėkla gali būti mirtina. Ricinos aliejaus naudojimas viduje gali būti saugu, tačiau reikia būti atsargiems.

Senovės Japonijos gydymo mene ir kitose senovės kultūrose naudojamas ricinos aliejus turi ilgą ir išskirtinę istoriją. Viename iš seniausių egzistuojančių medicinos vadovėlių – Eberso papirusas – minima, kad ankstyvieji egiptiečiai ricinos aliejų lokaliai naudojo dar 1550 m.pr.Kr.

Nors FDA jį laiko „paprastai saugiu“, o iki valgomojo šaukšto per dieną leidžiama naudoti vidiniam vartojimui, kai kuriems žmonėms jis gali sukelti didelį virškinimo sutrikimą. Nesu gydytojas ir nežaidžiu internete, todėl pasikalbėkite su savuoju, prieš naudodami ricinos aliejų ar bet ką kitą viduje.

Ar ricinos aliejus tikrai pradeda gimdymą?

Ricinos aliejus kartais naudojamas viduje gimdymui paskatinti, tačiau turimi tyrimai abejoja jo naudingumu. Tiesą sakant, vartojant į vidų, jis gali sukelti siaubingą viduriavimą (ideja ta, kad tai taip pat paskatins gimdos susitraukimus).

Nusprendžiau to nebandyti ir nesiūlyčiau, nes yra tam tikrų įrodymų, kad tai gali padidinti tikimybę, kad kūdikiui prieš gimstant mekoniumas praeis. Jis taip pat kartais naudojamas vidurių užkietėjimui sumažinti (vėlgi kartu su siautėjančiu viduriavimu).

Man labiau patinka išoriniam naudojimui ir asmeniškai nenaudočiau viduje. Tai vienas iš dviejų aliejų, kuriuos naudoju kasdienėje valydamasis aliejumi, kuris labai pagerino mano odą.

Ricinos aliejaus pakuotės (ir kodėl tai daryti)

Kad palaikyčiau savo kūną, kai atradau savo MTHFR mutaciją, nusprendžiau išbandyti kitą ricinos aliejaus naudojimo būdą – ricinos aliejaus pakuotes!

Kas Tai yra

Idėja yra palaikyti ricinos aliejų ant audinio gabalo ant odos bent valandą su šilumos šaltiniu, kad būtų stimuliuojama limfos ir kepenų veikla. Skirtingai nuo kai kurių „detoksikacijos“ metodų, teigiama, kad tai neturi jokio neigiamo šalutinio poveikio ir yra daug žmonių, kurie iškart pastebėjo geresnį miegą, daugiau energijos ir pašalino odos simptomus.

PASTABA: Net naudojant išoriniam naudojimui, norėčiau pasikonsultuoti su gydytoju arba natūropatu, kad įsitikintumėte, jog ši natūrali priemonė jums tinka. Jo negalima vartoti, jei esate nėščia arba sergate sveikatos problemomis. Taip pat išbandau bet kokį naują aliejų (ar bet kokią medžiagą) ant nedidelės rankos dalies, prieš naudodamas jį didesnėje kūno vietoje.

Ricinos aliejaus pakuotės grožis yra tas, kad galite įdėti jį ten, kur reikia naudos:

  • Manoma, kad naudojimas dešinėje pilvo pusėje arba visame pilve padeda palaikyti kepenis ir virškinimo sistemą. Kai kurie tulžies pūslės specialistai rekomenduoja ricinos aliejaus pakuotes kaip holistinio režimo dalį.
  • Uždėkite tiesiai ant įtemptų sąnarių ar raumenų, kad sumažintumėte uždegimą. (Pastaba: tai ne kaip medicininės priežiūros pakaitalas, o siekiant pagreitinti lengvų sužalojimų, kuriems nereikia medicininės pagalbos, gijimą)
  • Arba išbandykite apatinę pilvo dalį, kad padėtų nuo menstruacijų skausmo ir sunkumų.

Ką tai daro

Ricinos aliejaus pakuotės išnaudoja priešuždegiminius ir limfą stimuliuojančius ricinos aliejaus privalumus, tačiau leidžia saugiau naudoti išorėje. Iš 1999 m. tyrimo:

Taikant minimalų 2 valandų gydymo laikotarpį, šis tyrimas parodė, kad ricinos aliejaus pakuotės „žymiai“ laikinai padidino T-11 ląstelių skaičių, kuris padidėjo per 7 valandas po gydymo ir po 24 valandų grįžo į normalų lygį. .

T-11 ląstelių padidėjimas reiškia bendrą specifinės organizmo apsaugos būklės padidėjimą. Limfocitai aktyviai gina organizmo sveikatą, formuodami antikūnus prieš patogenus ir jų toksinus. T-ląstelių limfocitai kilę iš kaulų čiulpų ir užkrūčio liaukos kaip maži limfocitai, kurie identifikuoja ir naikina virusus, grybelius, bakterijas ir vėžio ląsteles. T-11 ląstelių limfocitai suteikia pagrindinį antikūnų gebėjimą išlaikyti stiprią specifinę gynybos sistemą.

Trumpai tariant, teigiama, kad ricinos aliejaus pakuotės padeda natūraliai detoksikuoti kepenis, palaiko gimdos ir kiaušidžių sveikatą, gerina limfos apytaką ir mažina uždegimą.

Nėra jokių įtikinamų tyrimų apie ricinos aliejaus pakuočių naudojimą išorėje (nors yra keletas preliminarių), tačiau ilga tradicinio naudojimo daugelyje kultūrų istorija. Yra tam tikrų įrodymų, kad jis gali slopinti navikus ir teigiamai paveikti artritą, kai naudojamas išoriškai.

Ricinos aliejaus pakuotės taip pat suteikia ramaus atsipalaidavimo laiko, o tai turi savo naudą sveikatai!

Kaip pasidaryti ricinos aliejaus pakuotę

Ricinos aliejaus pakuotes paprasta pasidaryti namuose. Man jie patinka, nes reikalauja, kad bent valandą pabūčiau ir atsipalaiduočiau. Tai ne visada lengva padaryti! Jie gali būti netvarkingi, bet tinkamai paruošti – ne.

Taip pat galite nusipirkti visą ricinos aliejaus rinkinį, o ne surinkti visus toliau nurodytus elementus. Šio įrašo pabaigoje rasite tuos, kuriuos išbandžiau ir kurie man patiko.

Jums prireiks

  • aukštos kokybės ricinos aliejus (be heksano)
  • nebalinta ir be dažų vilna arba medvilnė flanelė (kaip ši) – galima pakartotinai naudoti iki 30 kartų
  • apvyniojama pakuotė (arba didelis medvilnės flanelės gabalas) arba plastikinė plėvelė (neoptimali)
  • karšto vandens butelis arba šildymo pagalvė
  • stiklinis indas su dangteliu – naudoju kvarto dydžio indelį aliejumi suvilgytai flanelei laikyti tarp naudojimo
  • seni drabužiai, rankšluosčiai ir paklodės – ricinos aliejus dėmių!
  • kantrybė (sunkiausia rasti!)

PASTABA: Labai rekomenduoju kruopščiai paruošti vietą, kurioje pilsite ricinos aliejų, kad išvengtumėte netvarkos. Pabandykite naudoti seną dušo užuolaidą, po savimi uždengtą paklode, kad įsitikintumėte, jog niekas netepa. Man nereikia dažnai skalbti paklodės, o kitą kartą ją tiesiog sulankstysiu ir laikau vonios spintelėje.

Kaip naudoti ricinos aliejaus pakuotę

  1. Iškirpkite didelį medvilnės flanelės gabalėlį ir sulenkite į trečdalius, kad susidarytumėte trys sluoksniai. Mano originalus gabalas buvo 20 colių x 10 colių, o sulankstytas jis buvo maždaug 7 colių x 10 colių. Jūsų gali būti didesnis arba mažesnis, priklausomai nuo to, kur planuojate jį įdėti.
  2. Gerai pamirkykite (bet ne iki galo) flanelę ricinos aliejuje. Paprasčiausias būdas tai padaryti buvo atsargiai sulankstyti flanelę ir sudėti į kvorto dydžio indelį. Tada įpyliau maždaug po šaukštą ricinos aliejaus (maždaug kas 20 minučių), kad spėtų prisisotinti. Taip pat švelniai pakratiau stiklainį, įpylus daugiau aliejaus, kad aliejus pasiektų visas audinio dalis. Idealiu atveju tai turėtų būti padaryta dieną prieš, kad būtų laiko tolygiai įsigerti. Stiklainį tausoju, nes čia laikau flanelę tarp naudojimų (galima naudoti apie 30 kartų).
  3. Atsargiai nuimkite ir išskleiskite ricinos aliejumi suvilgytą audinį.
  4. Gulėdami ant seno rankšluosčio ar paklodės uždėkite audinį ant norimos kūno vietos.
  5. Uždenkite apvyniojamąja pakuote arba medvilnės flanele ir ant jos uždėkite šildymo paketą. Taip pat galite naudoti plastikinį bakalėjos maišelį, kad alyva nepatektų ant šildymo padėklo. Galima naudoti karšto vandens buteliuką, elektrinį kaitinimo padėklą arba ryžių kaitinimo padėklą, tačiau karšto vandens butelius ir ryžių pakuotes gali tekti kelis kartus pašildyti.
  6. Atsigulkite ant nugaros, kojos pakeltos (aš paprastai guliu ant grindų ir kojas laikau ant sofos) ir atsipalaiduokite 30–60 minučių.
  7. Naudokite šį laiką giliai kvėpuoti, skaityti knygą, medituoti ar melstis (ar bet kam, kas jums atrodo atpalaiduojanti).
  8. Praėjus norimam laikui, išimkite pakuotę ir grąžinkite flanelę į stiklinį indą. Laikyti šaldytuve.
  9. Naudokite natūralų muilą arba kepimo sodos ir vandens mišinį, kad pašalintumėte ant odos likusį ricinos aliejų.
  10. Atsipalaiduokite ir pailsėkite. Po to būtinai gerkite pakankamai vandens ir išlik hidratuotas, kad palaikytumėte detoksikaciją.

Kur nusipirkti ricinos aliejaus rinkinį

Galite nusipirkti ricinos aliejaus rinkinius su medvilnės flanele ir netvarkingą apvyniojamą pakuotę, kuri nereikalauja plastikinės plėvelės.

  • Naudojau šį iš Radiant Life su puikiais rezultatais (jis visai nenutekėjo).
  • Šis ricinos aliejaus rinkinys kaina ir kokybe panašus į „Radiant Life“, tačiau flanelinės plėvelės dizainas yra šiek tiek ryškesnis ir lengvai užsiriša.

Kiti ricinos aliejaus naudojimo būdai

Ricinos aliejų patogu turėti namuose ir kitiems tikslams. Jame gausu riebalų rūgščių ir jame yra antimikrobinių ir priešuždegiminių savybių, kurios gali būti naudingos organizmui įvairiais būdais. Naudokite ricinos aliejų išoriškai:

  • Tepkite ant spuogų, sausos odos, išbėrimų, pūlingų, senatvinių dėmių ir karpų, kad pagerintumėte veido spalvą ir padidintumėte drėgmę.
  • Gydyti kojų nagų grybelį
  • Nuraminkite patempimą, sužalojimą ar skaudančius sąnarius
  • Tepkite nugaros skausmo vietas
  • Valyti ir nuraminti pilvą esant virškinimo ar reprodukcijos sutrikimams

Norėdami gauti geriausius rezultatus, ricinos aliejaus pakuotes tepkite 60–90 minučių, kai tik prasidės bėdos. Atlikite tai maždaug 3 kartus per savaitę 3 savaites. Pasitarkite su gydytoju, kad išvengtumėte rimtesnių priežasčių.

Šį straipsnį mediciniškai peržiūrėjo medicinos mokslų daktarė Madiha Saeed, sertifikuota šeimos gydytoja. Kaip visada, tai nėra asmeninis medicininis patarimas, todėl rekomenduojame pasikalbėti su gydytoju.

Ar kada nors naudojote ricinos aliejų? Netrukus pasidalinsiu kai kuriais kitais mėgstamiausiais naudojimo būdais, bet toliau pasidalykite savo!



Source link

Draugai: - Marketingo paslaugos - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Karščiausios naujienos - Ultragarsinis tyrimas - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita - Nuotekų valymo įrenginiai -  Padelio treniruotės - Pranešimai spaudai -