Psichosocialinė rizika sveikatos priežiūros darbuotojams: 4 pagrindiniai iššūkiai sveikatai ir gerovei » ifeel

Sveikatos ir socialinės priežiūros specialistai yra nuolat veikiami iššūkių, kurie išbando jų fizinę būklęemocinis ir psichinis atsparumas. Ši darbo aplinka, kuriai būdingas nuolatinis dėmesys žmogaus kančioms ir kritinių sprendimų priėmimas esant spaudimui, sukuria sąlygos, kurios gali reikšmingai paveikti jų psichosocialinę gerovę.

Štai kodėl pastaraisiais metais kalbos apie psichosocialinę riziką sveikatos priežiūros darbuotojams tapo pasikartojančia tema, nes jie gali sukelti psichikos sveikatos problemų, tokių kaip lėtinis stresas, nerimas, perdegimas ir depresija. Problema ta, kad šie pavojai turi įtakos ne tik specialistų sveikatai ir gerovei, bet ir gali neigiamai paveikti pacientų teikiamos priežiūros kokybę, didinant klinikinių klaidų tikimybę ir apskritai mažinant sveikatos priežiūros paslaugų efektyvumą.

Strategijos, apimančios tiek organizacines intervencijas, tiek individualią savitarnos praktiką, yra būtinos norint sumažinti šią riziką ir skatinti sveikesnę darbo aplinką. Šiame straipsnyje nagrinėjama nuodugniai ištirti sveikatos priežiūros darbuotojų psichosocialinę rizikąjų poveikis darbuotojų psichikos sveikatai ir geriausia jų sprendimo praktika, įskaitant praktinius pavyzdžius, pagrįstus realaus gyvenimo pavyzdžiais, kad būtų lengviau susidoroti su šiais iššūkiais.

Atsisiųskite mūsų Psichosocialiniai rizikos veiksniai templvalgė, kad išvengtų psichikos sveikatos problemų darbe. Tai šablonas padės nustatyti ir veiksmingai spręsti šias rizikasskatinant Jūsų darbuotojų gerovę ir Jūsų įmonės produktyvumą. Atsisiųskite šabloną dabar ir pagerinkite savo darbo aplinką!

LT-3

Suprasti sveikatos priežiūros darbuotojų psichosocialinę riziką

Sąvoka „psichosocialinė rizika“ reiškia tuos darbo planavimo, organizavimo ir valdymo aspektus, taip pat jo socialinį ir aplinkos kontekstą, kurie gali sukelti psichologinę ar fizinę žalą.

Sveikatos priežiūros įstaigose ši psichosocialinė rizika gali būti: didelis darbo krūvis, nereguliarios darbo valandos, tiesioginis trauminių situacijų poveikis ir organizacinės paramos trūkumas.

Psichosocialinė rizika sveikatos priežiūros darbuotojams

1. Darbo krūvis ir darbo ritmas: Sveikatos priežiūros specialistai dažnai dirba aukšto slėgio aplinkoje, turėdami mažai laiko poilsiui, o tai gali sukelti nuovargį ir perdegimą.

2. Tiesioginis trauminių situacijų poveikis: Sveikatos priežiūros specialistai dažnai susiduria su neatidėliotinais medicinos atvejais ir pacientų kančiomis, kurios gali sukelti didelę emocinę žalą ir sukelti potrauminį stresą, jei nėra tinkamos paramos.

3. Vaidmuo ir organizacija: Vaidmenų aiškumo trūkumas ir prasta organizacinė struktūra gali padidinti netikrumą ir įtampą.

Mini reklamjuostė WBC eng-1

3. Tarpasmeniniai santykiai: Jei netinkamai valdoma, bendravimas su kolegomis ir pacientais gali būti streso šaltinis.

Psichosocialinės rizikos poveikis sveikatos priežiūros darbuotojams

Šios rizikos poveikis sveikatos priežiūros specialistams yra didelis. Ilgalaikis buvimas įtemptoje darbo aplinkoje gali sukelti plėtra psichinė sveikata sutrikimai, tokie kaip nerimas, depresija ir perdegimo sindromas.

Iš tiesų, remiantis neseniai atlikto tyrimo duomenimis, manoma, kad daugiau nei 50 proc sveikatos priežiūros darbuotojai tam tikru savo karjeros momentu patyrė perdegimo požymius.

Prisijunkite prie pasaulyje pirmaujančio psichikos gerovės sprendimo

Psichosocialinės rizikos mažinimo strategijos

Siekiant sumažinti sveikatos priežiūros darbuotojų psichosocialinę riziką, būtina įgyvendinti veiksmingas strategijas saugoti savo psichinę sveikatą. Norėdami tai padaryti, galite įgyvendinti keletą pagrindinių toliau pateiktų rekomendacijų:

Intervencija Aprašymas Įgyvendinimo pavyzdys
Rizikos vertinimas Reguliariai atlikite vertinimus, kad nustatytumėte ir pašalintumėte psichosocialinę riziką darbo vietoje Pasinaudokite mūsų Psichosocialinių rizikos veiksnių šablonu, kad išvengtumėte psichikos sveikatos problemų darbe.
Treniruotės Bendravimo įgūdžių, konfliktų sprendimo, streso valdymo įgūdžių ir atsparumo mokymas. Tarpasmeninių įgūdžių dirbtuvės
Psichinės gerovės sprendimai Įgyvendinti gerovės sprendimus, apimančius prieigą prie psichikos sveikatos paslaugų ir sveikatos stiprinimo veiklos. Psichinės gerovės sprendimai tokioms įmonėms kaip ifeel’s.
Organizacinis palaikymas Paramos ir priežiūros tinklų kūrimas Bendraamžių diskusijų grupės
Lankstumas Įgyvendinti gerovės sprendimus, įskaitant prieigą prie psichikos sveikatos paslaugų ir sveikatos stiprinimo veiklos. Lanksto darbo laiko įgyvendinimas

Užsiėmimas: savęs priežiūros praktika

„Streso dienoraščio“ technikos įgyvendinimas gali būti naudingas sveikatos specialistams. Šis metodas apima kasdienį stresinių situacijų registravimą, įskaitant identifikavimą trigeriai, patirtos emocijos, ir joms valdyti naudojamas strategijas.

Šios praktikos padeda ne tik įvertinti psichsumažinti streso modelius, bet taip pat skatinti veiksmingų įveikos mechanizmų kūrimą. Į papildyti šią techniką čia yra keletas klausimų, kurie gali paskatinti susimąstyti ir rūpintis savimi:

  1. Kokios konkrečios situacijos šiandien man sukėlė stresą?
    • Jų apmąstymas padeda nustatyti pasikartojančius modelius ir situacijas, į kurias reikia atkreipti dėmesį.
  2. Kaip aš emociškai reagavau į šias situacijas?
  3. Kokias streso valdymo strategijas naudojau ir kaip jos veikė?
    • Naudojamų strategijų veiksmingumo įvertinimas suteikia galimybę pagerinti būsimą atsaką.
  4. Kokius fizinius požymius pastebėjau savo kūne, reaguodamas į stresą?
    • Fizinių streso simptomų nustatymas gali būti labai svarbus siekiant veiksmingesnės savitarnos praktikos.
  5. Ką rytoj galiu padaryti kitaip, kad sumažinčiau ar veiksmingiau valdyčiau stresą?
    • Šis klausimas skatina aktyviai mąstyti ir planuoti konkrečius veiksmus gerovei gerinti.
  6. Kokios papildomos paramos gali prireikti norint efektyviau valdyti stresą?
    • Išorinių išteklių, tokių kaip bendraamžių parama ar psichikos sveikatos paslaugos, poreikis gali būti svarbiausias rūpinantis savimi.

Šie klausimai skatina įsivertinti ir paskatinti specialistus laikytis dėmesingesnio ir iniciatyvesnio požiūrio jų psichinei ir emocinei gerovei.

Gerovės integravimas į organizacijos politiką

Pirmiau minėtų strategijų integravimas į skirtingas darbo aplinkas yra labai svarbus siekiant veiksmingai spręsti psichosocialinę sveikatos priežiūros darbuotojų riziką.

Šiuo atžvilgiu vyresnioji vadovybė turi būti įsipareigojusi sukurti darbo aplinką, kurioje psichinė gerovė būtų vertinama taip pat, kaip produktyvumas. Tai apima atvirumo kultūros skatinimą, kai darbuotojai jaustųsi saugūs reikšdami savo psichikos sveikatos problemas.

„Jei norime reikalauti griežtumo ir rezultatų, taip pat turime parodyti, kad prireikus galime pasiūlyti paramą.

Vasco Armés, HR direktorius adresu PERI Iberija, „ifeel“ partnerių įmonė.

sveikatos priežiūros darbuotojų psichosocialinė rizika

Pasitikėk lyderiais

At ifeel, mes tai žinome sveikatos priežiūros darbuotojų psichosocialinės rizikos mažinimas yra būtinas ne tik jų gerovei, bet ir teikiamos priežiūros kokybei. Aktyvus ir įrodymais pagrįstas požiūris į šių pavojų valdymą padės pagerinti specialistų psichinę sveikatą ir užtikrinti saugesnę bei sveikesnę darbo aplinką.

Norėdami palengvinti šį procesą, raginame atsisiųsti mūsų Psichosocialinės rizikos veiksnių šabloną, kad išvengtumėte psichikos sveikatos problemų darbe. Gebėsite nustatyti ir efektyviai spręsti psichosocialinės rizikos ir psichinės sveikatos darbe ryšį, skatindami savo darbuotojų gerovę ir įmonės produktyvumą. Atsisiųskite šabloną dabar ir pagerinkite savo darbo aplinką!

Siekdama padėti įmonėms šiame procese, mūsų ekspertų darbo vietos psichologų komanda sukūrė psichikos gerovės sprendimą verslui, kuris pagerina talentų išsaugojimą, mažina prezentaciją ir kovoja su darbuotojų stresu.

Naudodamiesi mūsų psichinės gerovės sprendimu, jūsų įmonės personalo vadovai gali gautie. asmeniniai, duomenimis pagrįsti patarimai, kaip pagerinti psichinę sveikatą darbe. Be to, šis sprendimas darbuotojams siūlo a 360° psichinės gerovės paslauga susisteminti skirtingais lygiais pagal jų poreikius. Išbandykite mūsų sprendimą dabar ir sužinokite, kaip jis gali jums padėti.

Tikimės, kad radote šį straipsnį sveikatos priežiūros darbuotojų psichosocialinė rizika įdomu. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų psichikos gerovės sprendimą įmonėms, tiesiog paprašykite jos ir mes kuo greičiau susisieksime su jūsų komanda.

Solicitar demo LT

Source link

Draugai: - Marketingo paslaugos - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Karščiausios naujienos - Ultragarsinis tyrimas - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita - Nuotekų valymo įrenginiai -  Padelio treniruotės - Pranešimai spaudai -