9 strategijos, skatinančios darbuotojų dalyvavimą įmonėse » ifeel


Viena iš naujausių verslo aplinkos tendencijų yra „darbuotojų dalyvavimas“ir priežastis, kodėl šis terminas išpopuliarėjo, yra todėl, kad jis įsitvirtino kaip pagrindinis šiuolaikinių įmonių skiriantis veiksnys.

Didelėms tarptautinėms įmonėms, išlaikyti aukštą darbuotojų įsitraukimo lygį yra iššūkis kuri apima ne tik veiksmingą įtraukimo darbą, bet ir strategijų, leidžiančių skirtingų kultūrų, patirties ir amžiaus žmonėms jaustis identifikavimo ir įsipareigojimo vietai, kurioje jie dirba, lygis.

GC-sesgos cognitivos- EN

Tokiu būdu darbuotojų įsitraukimas yra būtinas ne tik verslo augimui, bet ir išlikimui konkurencingoje rinkoje. Šis įsitraukimas tapo dar svarbesnis, nes įmonės siekia išlaikyti talentus pasaulyje po pandemijos, kur darbuotojų lūkesčiai pasikeitė ir psichikos sveikata ir gerovė tapo verslo lyderių prioritetais.

Kas yra darbuotojų įsitraukimas?

Darbuotojų įsitraukimas yra daug daugiau nei pasitenkinimas darbu; tai yra an emocinis ir psichologinis ryšys, kurį darbuotojai kuria su savo organizacijakuri juos motyvuoja daryti viską, ką gali.

LT-3LT-3

Šis emocinis ryšys galiausiai virsta aukštesniu našumu ir mažesne apyvarta organizacijose. Tiesą sakant, tyrimai rodo, kad dirbančių komandų pelningumas ir produktyvumas yra didesnis nei tie, kurie to nedaro. Be to, komandos, kuriose dirba daug darbuotojų, taip pat patiria mažesnę darbuotojų kaitą ir aukštesnius klientų įvertinimus.

Darbuotojų įsitraukimo svarba yra ta, kad įsitraukę darbuotojai prisidėtų prie teigiamos darbo aplinkos kūrimo. Ši aplinka gerina komandos moralę ir skatina sveikus darbinius santykius, o tai yra itin svarbus savijauta darbe.

Javieras Sordo Gómezasžmonių skyriaus vadovas minčių darbaiifeel partnerių įmonė aiškiai sako:

„Profesinės gerovės ir, kiek įmanoma, asmeninės gerovės užtikrinimas yra labai svarbus. Asmeniškai aš negalėčiau dirbti ten, kur tai nebūtų prioritetas. Man gera pusiausvyra šia prasme yra daugiau nei 50% darbo. Galite susidurti su didžiausiais ir patraukliausiais darbo iššūkiais, bet jums mažai naudos, jei nepuoselėsite aplinkos kur žmonės jaučia palaikymą sunkiais laikais tiek profesiniu, tiek asmeniniu požiūriu. Įmonė turi būti šalia jūsų.

Šis pareiškimas pabrėžia būtinybę įmonėms teikti pirmenybę holistinei savo darbuotojų gerovei kaip savo darbuotojų įtraukimo strategijos dalį, užtikrinančią produktyvią ir tvarią darbo aplinką.

Mini reklamjuostė WBC eng-1Mini reklamjuostė WBC eng-1

Darbuotojų įtraukimo nauda

Jeigu įmonės nori sėkmingai dirbti šiandieninėje darbo aplinkoje, tai darbuotojų įtraukimas turi būti neatsiejama organizacijos strategijos dalis; kaip įmonės, kurios jai teikia pirmenybę ne tik patirti geresnius finansinius rezultatus, bet ir sukurti stiprią organizacijos kultūrą.

Be to, šis požiūris yra būtinas aplinkoje, kurioje jaunesnės kartos, tokios kaip tūkstantmečiai ir Z karta, vertina darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą ir vis labiau siekia tikslo savo darbe.

Didesnis darbuotojų įsitraukimas yra ne tik nauda darbuotojams, bet ir gali vesti organizacijas į priekį. Kai kurie iš ryškiausių pranašumų yra šie:

Nauda Aprašymas
Padidėjęs produktyvumas Įsitraukę darbuotojai paprastai būna produktyvesni, sumažina klaidų skaičių ir pagerina veiklos efektyvumą.
Sumažėjusi apyvarta Didelis įsitraukimo lygis sumažina darbuotojų ketinimą palikti įmonę, dėl to mažėja apyvarta ir dėl to mažesnės įdarbinimo išlaidos.
Teigiama organizacinė kultūra Teigiama darbo aplinka sukuria darbuotojų priklausymo ir sanglaudos jausmą, taip stiprinama darbo kultūra.

Prisijunkite prie pasaulyje pirmaujančio psichikos gerovės sprendimo

Darbuotojų įsitraukimo įmonėse skatinimo strategijos

Būtina skatinti darbuotojų dalyvavimą įmonėse užtikrinti produktyvią ir teigiamą darbo aplinką, galinčią pagerinti darbuotojų veiklą. Čia pagrindinis vaidmuo tenka vadovams ir vadovams. Štai keletas veiksmingų strategijų, kurias galite pradėti įgyvendinti:

1. Atviras ir skaidrus bendravimas: Aiškių ir prieinamų komunikacijos kanalų, kuriuose darbuotojai gali, sukūrimas išreikšti savo mintis, rūpesčiai ir grįžtamasis ryšys skatina saugumo ir priklausymo jausmą. Bendrovės sprendimų skaidrumas taip pat stiprina pasitikėjimą ir įsipareigojimą.

2. Profesinis tobulėjimas: Suteikti nuolatines mokymosi ir profesinio tobulėjimo galimybes. Mentorystės programos, seminarai ir techniniai mokymai padeda darbuotojams augti ir jaustis vertinamiems organizacijoje.

3. Pripažinimas ir apdovanojimai: Darbuotojų pasiekimus vertinančios pripažinimo sistemos diegimas yra labai efektyvus būdas sustiprinti teigiamą elgesį. Tai gali būti formalūs apdovanojimai, premijos ar tiesiog viešas pripažinimas už gerai atliktą darbą.

4. Darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra: Skatinimas lanksti darbo politika, tokia kaip nuotolinis darbas, lanksčios valandos ir papildomos poilsio dienos, padeda darbuotojams išlaikyti sveiką darbo ir asmeninių pareigų pusiausvyrą.

5. Įtraukimo ir įvairovės kultūra: Kuriant įtraukią darbo aplinką, kurioje visi balsai yra girdimi ir vertinami, ne tik pagerėja darbuotojų įsitraukimas, bet ir praturtinama darbo kultūra.

6. Dalyvavimas priimant sprendimus: Tai apima darbuotojų įtraukimą į sprendimų, turinčių įtakos jų darbui ir aplinkai, priėmimą. Tai galima padarytiper apklausas, tikslines grupes ar tobulinimo komitetus.

7. Psichinė ir fizinė savijauta: Įgyvendinti geros savijautos sprendimai kurie sprendžia tiek psichinę, tiek fizinę sveikatą. Tai gali apimti prieigą prie psichologinių konsultacijų, abonementų į sporto salę ar sąmoningumo seminarų.

8.Atsiliepimai ir vertinimas: Sukurti reguliarią grįžtamojo ryšio sistemą, kurioje darbuotojai gautų konstruktyvų grįžtamąjį ryšį ir galėtų pasidalinti savo suvokimu apie darbo aplinką. Tai padeda suderinti lūkesčius ir nustatyti tobulinimo sritis.

9. Socialinio poveikio projektai: Įtraukti darbuotojus į įmonių socialinės atsakomybės iniciatyvas. Tai ne tik gerina įmonės įvaizdį, bet ir suteikia darbuotojams tikslo bei pasididžiavimo savo darbu jausmą.

Nuosekliai įgyvendinant šias strategijas ir pritaikyti prie konkrečių organizacijos poreikių gali žymiai pakeisti darbuotojų įsitraukimo lygį, teigiamai paveikti įmonės kultūrą ir veiklą.

darbuotojų įsitraukimasdarbuotojų įsitraukimas

Pasitikėkite lyderiais psichine gerove

At ifeel, žinome, kad darbuotojų dalyvavimas yra būtinas bet kuriai organizacijai, norinčiai klestėti šiandieninėje konkurencinėje rinkoje. Prioritetas jai užtikrina ne tik trumpalaikę sėkmę, bet ir ilgalaikį tvarų organizacijos augimą bei gerovę.

Siekdama padėti įmonėms šiame procese, mūsų ekspertų darbo vietos psichologų komanda sukūrė psichikos gerovės sprendimą verslui, kuris pagerina talentų išsaugojimą, mažina prezentaciją ir kovoja su darbuotojų stresu.

Naudodamiesi mūsų psichinės gerovės sprendimu, jūsų įmonės personalo vadovai gali gautie. asmeniniai, duomenimis pagrįsti patarimai, kaip pagerinti psichinę sveikatą darbe. Be to, šis sprendimas siūlo darbuotojams a 360° psichinės gerovės paslauga susisteminti skirtingais lygiais pagal jų poreikius. Išbandykite mūsų sprendimą dabar ir sužinokite, kaip jis gali jums padėti.

Tikimės, kad radote šį straipsnį darbuotojų įsitraukimas įdomu. Jei norite gauti daugiau informacijos apie mūsų psichikos gerovės sprendimą įmonėms, tiesiog paprašykite jos ir mes kuo greičiau susisieksime su jūsų komanda.

Solicitar demo LTSolicitar demo LT



Source link

Draugai: - Marketingo paslaugos - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Karščiausios naujienos - Ultragarsinis tyrimas - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita - Nuotekų valymo įrenginiai -  Padelio treniruotės - Pranešimai spaudai -